Om oss

Lås1.Ronny-6

LÅS1 AS – din sikkerhetsspesialist i Oslo & Akershus

LÅS1 AS leverer tjenester og produkter innen lås og sikkerhet. Alt fra skifte av postkasselås, åpning av dør til små og store adgangskontrollanlegg – og mye mer. Vi har et bredt fagfelt! Vi legger stor vekt på kompetanse og erfaring for å gi våre kunder en trygg veiledning og gjennomtenkte løsninger. Våre låsesmeder har svennebrev / mesterbrev i låsfaget. Kontor og lager er sentralt lokalisert på Lørenskog, og våre servicebiler er i farten på oppdrag i områdene Oslo, Romerike, Asker og Bærum.

 

Vi er klare til å hjelpe deg når du trenger det!

Våre visjoner

1

Service – Vi yter best mulig service og har fokus på kunden og oppdraget som skal løses!

2

Kompetanse – Vi er faglig oppdaterte!

3

Best i vårt fagfelt – Vi utfører arbeid i toppklasse!

4

Trygghet – Våre kunder skal oppleve trygghet i samarbeidet med oss!

Les hva våre kunder mener om oss:

Google

 

LÅS1:

Linda Riediger

Linda Riediger                       Daglig leder
Telefon: 41 70 00 00            mob: 95 15 24 67
Epost: linda
@las1.no

 

 

Wiggo Ingvaldsen    Låsesmedmester
Telefon: 41 70 00 00
Epost: wiggo@las1.no

 

IMG_1183

Ronny Thorkildsen   Låsesmed Selger 
Telefon: 41 70 00 00
Epost: ronny
@las1.no

 

 

IMG_1187

Kenneth S. Bøhren   Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: kenneth@las1.no

 

Fredrik Ø. Knudsen        Lærling Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: fredrik@las1.no

 

 

IMG_1186

 

 

IMG_1196

Arild A. Throndsen   Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: arild@las1.no

 

Anton Andreassen

Anton K. Andreassen            Lærling låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: anton@las1.no

Stig Roar Punnerud          Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00        
Epost: stig@las1.no

 

 

Harald Nielsen          Låsmontør
Telefon: 41 70 00 00
Epost: harald.nielsen
@las1.no