LÅS1 AS leverer tjenester og produkter innen lås og sikkerhet. Alt fra skifte av postkasselås, åpning av dør til små og store adgangskontrollanlegg – og mye mer. Vi har et bredt fagfelt! Vi legger stor vekt på kompetanse og erfaring for å gi våre kunder en trygg veiledning og gjennomtenkte løsninger. Våre låsesmeder har svennebrev / mesterbrev i låsfaget. Kontor og lager er sentralt lokalisert på Lørenskog, og våre servicebiler er i farten på oppdrag i områdene Oslo, Romerike, Asker og Bærum.

Vi er klare til å hjelpe deg når du trenger det!

Les hva våre kunder mener om oss:

LÅS1:

Linda Riediger

Linda Riediger                       Daglig leder
Telefon: 41 70 00 00           
Epost: linda
@las1.no

 

 

Christian Konttorp

 

John-Wiggo Ingvaldsen

John-Wiggo Ingvaldsen    Låsesmedmester
Telefon: 41 70 00 00
Epost: wiggo@las1.no

 

Stig Roar Punnerud

Stig Roar Punnerud          Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00        
Epost: stig@las1.no

 

 

Kenneth Bøhren

Kenneth S. Bøhren   Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: kenneth@las1.no

 

Harald Gyving

 Harald Gyving         Låsmontør 
Telefon: 41 70 00 00
Epost: harald@las1.no

Rolf Riediger

 

 

Arild Throndsen

Arild A. Throndsen   Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: arild@las1.no

 

Fredrik Knudsen

Fredrik Ø. Knudsen        Lærling Låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: fredrik@las1.no

 

 

Ronny Thorkildsen

Ronny Thorkildsen   Låsesmed Selger 
Telefon: 41 70 00 00
Epost: ronny
@las1.no

 

 

Harald Nielsen

Harald Nielsen          Låsmontør
Telefon: 41 70 00 00
Epost: harald.nielsen
@las1.no

 

Anton Andreassen

Anton K. Andreassen            Lærling låsesmed
Telefon: 41 70 00 00
Epost: anton@las1.no